Szkolenia

Szkolenia

Dowiedz się,
jak sprzedawać więcej

Prowadzisz firmę, szukasz szkoleń sprzedażowych/reklamowych dla siebie lub Twojego zespołu? Chętnie je dla Ciebie przeprowadzimy!

Wybieram to

Chcesz, aby Twój zespół budowały osoby kompetentne i dobrze zorientowane w mechanizmach skutecznej sprzedaży i technikach perswazji? Nasze szkolenia, to klucz do skutecznego działu sprzedaży oraz do umiejętnego zarządzania firmą w Internecie. Dzięki technikom poznanym na szkoleniach, zwiększysz liczbę potencjalnych Klientów i dowiesz się, jak najszybciej zamknąć proces sprzedażowy, jak negocjować i jak dobrać strategię e-marketingową, aby osiągnąć Twój cel.


Przeprowadzimy szkolenie online, stacjonarnie w Twojej siedzibie lub znajdziemy salę szkoleniową. Nie czekaj dłużej! Wejdź na wyższy poziom obsługi Klienta i postaw na efektywną komunikację.


Prowadzimy szkolenia sprzedażowe, z zakresu obsługi narzędzi reklamowych takich jak Facebook Ads, Google Ads, a także szkolenia dotyczące budowania strategii e-marketingowej. Pomożemy Ci także uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej, które pokryje koszty szkolenia aż w 80%.

Dowiedz się więcej

Zobacz, jakie rodzaje szkoleń prowadzimy.

history

Google Ads

Jeśli chcesz poznać tajniki Google Ads i prowadzić skuteczną analitykę- to szkolenie jest dla Ciebie! Prowadź samodzielnie działania reklamowe, kontroluj i obniż wydatki marketingowe Twojej firmy, monitoruj działania pracowników i oceniaj ich skuteczność. Bez niczyjej pomocy!

Google Ads - dowiedz się więcej...

02
history

Facebook Ads

Dzięki szkoleniu Facebook Ads określisz swoją największą przewagę konkurencyjną i dowiesz się, jak ją komunikować w reklamach na Facebooku. Jego efektem jest wiedza praktyczna, którą wykorzystasz do promocji Twojej usługi lub produktu w Internecie.

Facebook Ads - dowiedz się więcej...

04
history

Jak promować firmę w Internecie?

Dowiedz się, jaka jest najbardziej skuteczna strategia e-marketingowa dla Twojej firmy! Dziś dostępnych jest wiele rozwiązań, które dają fenomenalne efekty e-marketingowe. Dowiedz się, jak możesz wykorzystać narzędzie reklamy internetowej do zbudowania przewagi Twojej firmy.

Strategia emarketingu - dowiedz się więcej...

01
history

Szkolenie sprzedażowe

Zwiększ swoje kompetencje sprzedażowe lub zadbaj o szkolenie dla Twojego działu sprzedaży. Podczas warsztatów otrzymasz zestaw narzędzi, przykładów, ćwiczeń, materiałów, które przygotują Cię do wyższego poziomu skuteczności sprzedażowej i obsługi klienta.

Sales mentoring program - dowiedz się więcej...

03

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o Twoim e-marketingu