Google Ads

Google Ads

Dotrzyj do Klientów
tu i teraz

Pozyskaj nowych odbiorców i pokaż się użytkownikom, którzy szukają Twoich usług lub produktów.

Wybieram to

Realizowane przez nas kampanie Google Ads są zawsze nastawione na osiąganie wyznaczonych przez Ciebie celów. Niezależnie czy chcesz promować sklep internetowy, pozyskać więcej zapytań ofertowych czy zbudować świadomość marki - kampanie Google Ads tworzymy, a następnie optymalizujemy, aby uzyskać oczekiwany przez Ciebie efekt. Ba! Więcej, chcemy go przewyższyć. Wybierzmy format reklamowy (reklamy tekstowe, remarketing, wideo lub/i kampanie produktowe) dopasowany do potrzeb Twojej firmy i który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.


Dzięki przemyślanej, kompleksowej i przede wszystkim, skutecznej strategii e-marketingowej z wykorzystaniem Google Ads, popartej wieloletnim doświadczeniem i certyfikatami Google naszych specjalistów, pomożemy Ci w skutecznym dotarciu do potencjalnych Klientów. Tu i teraz. Dzięki Google Ads między innymi zwiększysz sprzedaż, widoczność Twojej firmy w wynikach wyszukiwania, zbudujesz efektywny lej sprzedażowy dla e-commerce, poprawisz ROAS w sklepie internetowym i zwiększ współczynnik konwersji.

Dowiedz się więcej

Zobacz przykładowe formaty reklam, które dla Ciebie przygotujemy.

history

Zakupy Google

Dzięki tej platformie reklamowej wyszukiwarki Google łatwo i czytelnie zaprezentujesz swoje produkty ze sklepu online, a Twoi Klienci sprawnie je wyszukają i szybciej podejmą decyzję zakupową.

02
history

Reklamy graficzne

Reklamy graficzne pozwolą Ci skutecznie zaprezentować się w wyszukiwarce Google oraz na innych stronach internetowych. Dzięki temu, utrzymasz się świadomości Klientów, skutecznie dotrzesz do odbiorców i zwiększysz swoją widoczność w Internecie.

04
history

Reklamy tekstowe

Ten rodzaj reklam umożliwi Ci szybkie dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Dzięki temu Twoja reklama jest widoczna, a Twoja firma zyskuje prestiż i popularność w Internecie. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie w Twoją reklamę!

01
history

YouTube ads

Reklamy na Youtube to idealne rozwiązanie, aby pokazać się użytkownikom jako prestiżowa i nowoczesna firma. Dynamiczne i krótkie reklamy, które oferuje YouTube z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

03

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o Twoim e-marketingu