Social Media

Social Media

Utrzymuj się
w świadomości Klientów

Facebook to miejsce o niekwestionowanej skuteczności reklamowej, korzysta z niego dziennie ponad 9 000 000 Polaków!

Wybieram to

Ilość możliwości doboru grupy odbiorczej, konstruowania przekazu reklamowego, testowania skuteczności i optymalizacji reklamy na Facebooku jest niemal nieograniczona! Inspirując użytkowników poprzez Facebook Ads, dotrzesz do grona dokładnie określonych odbiorców, którzy odpowiadają profilowi Twojego potencjalnego Klienta.


Reklama w formacie obrazu to najbardziej skuteczna promocja usług lub produktów w Internecie, a Instagram oraz Facebook to narzędzia, które Ci to umożliwią. Dzięki formatom graficznym promującym Twoją firmę na Facebooku i Instagramie dotrzesz do użytkowników znacznie szybciej. Dzięki kierowaniu reklam z Facebook’a na Instagram, dotrzesz do jeszcze szerszego grona fanów oraz potencjalnych Klientów i stworzysz spójną strategię marketingową Twojej firmy. Chcesz zaznaczyć swoją obecność na najpopularniejszych portalach społecznościowych na świecie i zwiększyć sprzedaż? Pomożemy Ci to osiągnąć.


Liczba Instagramowiczów i Facebookowiczów każdego roku rośnie - we wrześniu 2017 roku z portalu korzystało miesięcznie aż 800 milionów użytkowników, a w czerwcu 2018 roku już ponad miliard osób! Komunikacja social media i reklamy Facebook Ads oraz Instagram Ads, to szybki i efektywny sposób na pozyskiwanie nowych Klientów, sprawną komunikację z fanami, a także na budowanie i podtrzymywanie lojalności Klientów.

Dowiedz się więcej

Zobacz przykładowe formaty reklam, które dla Ciebie przygotujemy.

history

Instagram Ads

Umiejscowienie reklam na Instagramie to idealne rozwiązanie wspierające strategie e-marketingowe skupiające się na działaniach w social mediach. Instagram Ads pozwala w prosty i niezwykle szybki sposób dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Dzięki tej możliwości zaprezentujesz swoją ofertę na jednym z najpopularniejszych portali social media na świecie i zyskasz nowych Klientów.

02
history

TikTok Ads

TikTok to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji mobilnych. Uwielbiana przez odbiorców na całym świecie, dysponuje niemal nieograniczonym zasięgiem reklamowym. TikTok to platforma służąca do wysyłania krótkich filmów trwających od 15 do 60 sekund, a użytkownicy tej aplikacji to głównie osoby młode. Z tą myślą, a także uwzględniając Twoje potrzeby biznesowe, przygotujemy i poprowadzimy dla Ciebie efektywną kampanię reklamową na TikToku.

04
history

Facebook Ads

Płatne reklamy na Facebook’u są narzędziem promocji, które daje wiele możliwości i kierunków działania. Charakteryzuje je m.in. różnorodność ustawień, np. konwersji czy grup odbiorczych. Mogą one mieć także różne formy graficzne, między innymi karuzeli, video, grafiki lub pokazu slajdów. Taki materiał graficzny może być kierowany na Twoją stronę internetową, Landing Page, zachęcać do wysłania wiadomości lub wypełnienia formularza.

01
history

LinkedIn Ads

Linkedin to platforma, dzięki której z łatwością pozyskasz nowych partnerów biznesowych. Możliwości reklamowe tego serwisu pozwolą Ci bowiem na poszerzenie kontaktów oraz dotarcie do precyzyjnie skonkretyzowanej grupy Klientów. Różne odsłony kampanii e-marketingowych i korzystanie z kilku platform social media to wzmocnienie marki i sposób na wyprzedzenie konkurencji. Przygotowana przez nas kampania Linkedin Ads będzie także atrakcyjną i nowoczesną wizytówką Twojej firmy.

03

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o Twoim e-marketingu